Bakalárska práca o Pánovi prsteňov

Autor: Veronika Senková | 23.5.2008 o 11:55 | Karma článku: 11,12 | Prečítané:  5218x

Alebo aké to je ukázať svoju prácu celému Slovensku.

Drahí čitatelia, stala sa úžasná vec.

Po dlhom rozmýšľaní som sa rozhodla zverejniť svoju minuloročnú bakalársku prácu [Pán prsteňov ako mediálny fenomén] na serveri diplomovka.sme.sk . Dlho som si myslela, že z toho nemôže vzniknúť nič dobré, lebo... povedzme si na rovinu, človek nechce byť konfrontovaný s ľuďmi, ktorí na jeho prácu nadávajú – najmä vtedy nie, ak do nej vložil toľko úsilia a tvrdej práce. Na druhej strane – z konštruktívnej kritiky sa môže poučiť každý, aj ja. Preto som sa konečne odhodlala a svoju bakaláročku predsa len zverejnila. Že prečo? Nuž, robím to hlavne pre tých, ktorí by možno chceli záverečnú prácu písať o niečom podobnom, no nevedia, ako by taká práca mala vyzerať. Veď ani ja som v treťom ročníku netušila, či mi vôbec taká téma prejde a čo všetko by mala obsahovať  :) A preto ak sa rozhodujete, či písať o niečom, čo vás zaujíma a baví, alebo ísť jednoduchšou cestou a zvoliť si tému, ktorá už tu milionkrát bola a nedá sa na nej takmer nič pokaziť, radím vám – choďte vlastnou cestou. Možno budete musieť zainvestovať do použitej literatúry, možno si urobíte pár výletov do SAV, ale nakoniec sa vám to všetko vráti v podobe čistých A v hodnotení a možno aj pochvaly od prorektorky ;)

 

Úprimne dúfam, že ak si moju prácu prečítate, dozviete sa okrem „masmediálneho“ nazerania na Pána prsteňov aj niečo, čo ste doteraz nevedeli.... možno niečo mytologické,  ukryté vo vnútri nás samých...

 

PS: och a zabudla som. Budúci rok sa môžete tešiť na diplomovú prácu o počítačových hrách :) A dokonca aj na novú hru z mojej produkcie!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Advokát Pala: V slušnej krajine nemajú zmenky čo robiť

Radovan Pala navrhuje, aby štát obmedzil zmenky a nariadil ich register.


Už ste čítali?